­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

Is uw kind minstens zeven jaar en zit hij/zij in groep 4 van de basisschool, dan komt uw kind in aanmerking voor de Eerste H. Communie. De Eerste H. Communie te Assen staat gepland op zondag 16 juni a.s. De eerste ouderavond voor de Eerste Communie staat gepland op maandag 26 november, aanvang: 20.15 uur.

Uitnodigingen zijn inmiddels uitgegaan naar de betrokken kinderen/ouders. Hebt u geen uitnodiging gehad, maar komt uw kind toch in aanmerking, kom dan gerust naar deze ouderavond op de avond van 26 november in het parochiehuis, of doe even een telefoontje naar pastoor Tolboom (0592-312181) of Lidy Meek (0592-316261).

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Maria Tenhemelopneming | Actueel

Maria Tenhemelopneming | Contact

Dr. Nassaulaan 3c
9401 HJ Assen
Tel. 0592-313029
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­