­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

amnesty internationalTwee schrijfacties van Amnesty op zondag 18 november: voor gevluchte migranten in Mexico en voor 'vermiste' personen in Syrië.

Schrijfactie Mexico: Gevluchte migranten uit Centraal Amerikaanse landen, zoals El Salvador en Honduras, proberen via Mexico  de V.S. binnen komen. Door een op handen zijnde migrantendeal tussen de V.S. en Mexico moeten zij in afwachting van hun asielaanvraag in het Mexicaanse grensgebied blijven waar ze het gevaar lopen te worden ontvoerd of vermoord.

Schijfactie Syrië: Het lot van tienduizenden ‘vermisten’ personen in Syrië is nog steeds onbekend. Sinds het begin van het conflict in Syrië zijn tienduizenden mensen verdwenen, onder wie activisten, journalisten, medici en advocaten. Syrische families kregen onlangs te horen dat hun dierbaren niet meer in leven zijn.

Zondag 18 november kunt u de brieven met informatie meenemen.

Maria Dreesens, Asser Kerkengroep Amnesty International

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Maria Tenhemelopneming | Actueel

Maria Tenhemelopneming | Contact

Dr. Nassaulaan 3c
9401 HJ Assen
Tel. 0592-313029
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­