­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

motorzegening frontHet heeft niet uitbundig in de plaatselijke kranten gestaan, maar het is wel degelijk gebeurd: dominee Bert Altena, de stadspredikant van Assen, en ondergetekende, hebben voorafgaande aan de TT NightRide van 2018 honderden motoren gezegend op het terrein achter De Bonte Wever.

De motoren zijn gezegend, maar liever zeg ik dat de mensen die deze motoren berijden, gezegend zijn. Dominee Altena en ik stonden eerst nog wat onwennig tegenover ons eigen idee, maar hebben doorgezet. En wat bleek: mensen, en ik denk dat er onder hen heel veel zijn die ver van kerk en geloof af staan, willen die zegen ontvangen. Vrijwilligers hielpen logistiek een handje (dat was heel erg nodig!) en deelden gebedskaartjes uit. Ook dit jaar zal deze motorzegening weer plaatsvinden, en wel op vrijdag 28 juni. Wilt u uw motor en u zelf laten zegenen, kom dan naar ons toe, voorafgaand aan de TT NightRide van 2019.

Hier volgt trouwens de tekst van het gebedskaartje van 2018:
‘Liefdevolle God, op mijn motor rijd ik vele wegen, en met velen neem ik deel aan het verkeer.
Geef dat ik dat nog heel veel jaren met plezier mag doen! Zegen mij en al mijn medemensen,
ook hen met wie ik niet goed overweg kan.
Geef dat ik respectvol omga met mijn medeweggebruikers.
Dat ik de moed heb mij te houden aan de regels die in het verkeer nu eenmaal gelden.
En…mocht ik in gevaar komen:
stuur dan uw beschermengel naar mij toe om mij behouden thuis te brengen. AMEN.’

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Maria Tenhemelopneming | Actueel

Maria Tenhemelopneming | Contact

Dr. Nassaulaan 3c
9401 HJ Assen
Tel. 0592-313029
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­