­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

voedselbank noordenveldDe Voedselbank Noordenveld/Leek vraagt uw hulp. Het gaat goed met de economie, maar helaas profiteren daar maar weinig mensen van en moeten er nog steeds mensen een beroep doen op de Voedselbank.

Bovendien kampt de Voedselbank met tekorten. Daarom doet de Voedselbank een beroep op u en vraagt of u één of meerdere van de volgende producten, waar grote behoefte aan is, wilt doneren tijdens de inzameling op de eerste zondag van de maand in onze kerk: koffie-snelfiltermaling (pak 250 gram) - fruit in blik - pakjes soep of blik soep (geen soep in zak) - pakje pudding of custard - pot of blikgroente - suiker - vlees in blik - afwasmiddel.

Enne... heeft u DE-punten? De Voedselbank is hier heel blij mee. U kunt deze in de doos doen die naast de krat staat.

Jan van Houten

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Triniteit | Actueel

Triniteit | Contact

Nieuweweg 11
9301 GP Roden
Tel. 050-5014595
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­