­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

maria in campis dagOp woensdag 8 mei heeft de Maria in Campisschool voor het eerst de 'Maria in Campisdag' gevierd. Op deze dag zijn wij met elkaar op onderzoek gegaan naar de herkomst van onze schoolnaam en naar wie Maria eigenlijk was.

We hebben een bezoek gebracht aan de kerk waar wij via verschillende stationnetjes allerlei coole dingen hebben gedaan, gezien en geleerd. Zo mochten we kijken in de kleedkamer van de pastoor, een kaarsje aansteken in de Mariakapel en hebben we zelf de klokken mogen luiden!

Wij willen alle mensen die hebben geholpen heel erg bedanken voor deze mooie dag!

Team Maria in Campisschool
Marieke Westen

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Maria Tenhemelopneming | Actueel

Maria Tenhemelopneming | Contact

Dr. Nassaulaan 3c
9401 HJ Assen
Tel. 0592-313029
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­