­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

Voor alle kinderen die hun Eerste H. Communie hebben gedaan en nog op de basisschool zitten, is er op zondag 24 november kindercatechese na de zondagsviering. Deze catechese wordt gegeven in het parochiehuis.

De kinderen die er al een paar keer zijn geweest, weten hoe gezellig dit catechese-uurtje altijd is, maar ook (natuurlijk!) erg leerzaam.

Die zondag vieren we het feest van Christus Koning, en ja, een koning heeft nu eenmaal een mooie gouden kroon op zijn hoofd. Maar als je naar plaatjes kijkt in de kinderbijbel, dan zie je overal afbeeldingen van Jezus, maar Hij heeft nooit een gouden kroon op! Heeft ie nooit van Zijn leven een kroon op gehad? Volgens mij wel! Op de allerlaatste dag van Zijn leven hebben Romeinse soldaten Hem een kroon op het hoofd gezet, maar die was niet van goud…

Kom allemaal naar de catechese op zondag 24 november. De limonade en de koekjes staan klaar!

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Maria Tenhemelopneming | Actueel

Maria Tenhemelopneming | Contact

Dr. Nassaulaan 3c
9401 HJ Assen
Tel. 0592-313029
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­