­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

verweij frontOp zondag 18 augustus jl. hebben wij afscheid genomen van Joke Verweij als lectrice bij de Roder locatie.

verweij1Jan Appelman heeft namens de locatieraad en ons allen haar aan het einde van de viering bedankt voor haar inzet. Joke was blij verrast door de hartelijke woorden en de bloemen die zij kreeg. Joke is ruim vijf jaar lectrice geweest in onze locatie en deed dat met verve. Een val, begin dit jaar, heeft Joke bij het lopen onzeker gemaakt waardoor ze zich genoodzaakt voelde te stoppen.

Joke, nogmaals hartelijk dank voor je inzet als lectrice.

Leny Kamphuis-van der Veer, coördinator lectoren/lectrices

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Triniteit | Contact

Nieuweweg 11
9301 GP Roden
Tel. 050-5014595
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­