­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

vrede verbindt frontOp 22 september om 19.00 uur is er in de kerk van de Doopsgezinde gemeente aan de Pad- kamp in Roden een Oecumenische Vesper in het kader van de Vredesweek. Het thema is: ‘Vrede verbindt over grenzen’.

In de liturgie komen hemel en aarde samen. In de hemel zijn geen grenzen maar hier op aarde struikelen we er continu over. De ervaring in het huidig tijdsgewricht is vooral dat grenzen mensen tegenhouden en dat grenzen verdelen.
Iedereen is van harte welkom in deze Vesper!

Janny Bouwers, namens de Oecumenische Vespercommissie

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Triniteit | Contact

Nieuweweg 11
9301 GP Roden
Tel. 050-5014595
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­