­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

Mogen we ook voor 2020 weer op u rekenen...?

AKB animatie

vastenactie 200Wie moeder is geworden, weet dat je leven daarmee wezenlijk verandert. Opeens maak je deel uit van iets groters. In onze kinderen wordt geschiedenis zichtbaar, maar ook toekomst. Zo brengen ze hoop.

Hoop dat ze een verschil ten goede zullen maken. Hoop op een betere toekomst voor iedereen. Hoop ook, dat zij het Licht van de wereld in zich zullen dragen, net als destijds die kleine baby in Bethlehem…

Jaarlijks voert Adventsactie campagne tijdens de vier weken voor Kerstmis: de adventsperiode. Centraal in de campagne staan altijd kleine projecten rond moeders en kinderen. Adventsactie steunt dit jaar vier projecten die zich richten op hulp aan deze kwetsbare groepen. De vier projecten zijn:
* Aanpak van moeder- en kindersterfte in El Salvador
* Venezolaanse kindervluchtelingen in Peru
* Verbeteren van de geboortezorg in Somalië
* Toegankelijke gezondheidszorg in Niger.

De extra collecte voor de Adventsactie wordt 8 december gehouden, op de Tweede Zondag van de Advent.

Pastor Erich

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Triniteit | Contact

Nieuweweg 11
9301 GP Roden
Tel. 050-5014595
Tel. kerkgebouw: 050- 5014891

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­