­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

Op 19 november a.s. is er in de voorzaal van onze kerk en onder leiding van de E.H.B.O.-groep een herhaling van de reanimatiecursus gepland voor belangstellenden van onze locatie. Aanvang van de avond is 19.00 uur.
Mocht u belangstelling hebben, dan kunt u zich tot 16 november opgeven bij Niek Leegte, telefoon 0592-543399 of email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Maria ten Hemel Opgenomen | Actueel

Maria ten Hemel Opgenomen | Meer info

Maria ten Hemel Opgenomen | Contact

Hondsrugstraat 24a
9471 GE Zuidlaren
Tel. 050-4092913
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­