­

We hebben iets...
voor jou en voor jou
en voor jou

agenda 5a

KBO Zuidlaren 200Bij het schrijven van dit stukje bereiden we ons nog voor op de bijeenkomst in december. Evenals voorgaande jaren hebben we een kerstdiner in restaurant “Bij de Buren” in woonzorgcentrum Mozaïek.

Op donderdag 19 december worden we om ongeveer 16.00 uur verwelkomd met een drankje. Daarna volgt een heerlijk diner met als afsluiting een kopje koffie/thee, zodat we om 19.00 uur huiswaarts kunnen keren.
Omdat we nog nadere afspraken moeten maken omtrent het menu, is de eigen bijdrage voor deze bijeenkomst nog niet bekend. Daarover wordt u later per mail geïnformeerd.

Namens het bestuur, Agnes Bon

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Maria ten Hemel Opgenomen | Actueel

Maria ten Hemel Opgenomen | Meer info

Maria ten Hemel Opgenomen | Contact

Hondsrugstraat 24a
9471 GE Zuidlaren
Tel. 050-4092913
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­